Головна Новини Дев’ять сільських голів порапили під кримінал через мобілізацію

Дев’ять сільських голів порапили під кримінал через мобілізацію

злочинЗа ухилення від мобілізації в Тернопільській області порушено 38 кримінальних   і 346 адміністративних проваджень. Потрапили під кримінал і  девять голів сільських рад.

Про це повідомив т. в. о. начальника обласного управління МВС Олександр Богомол.
– В області зареєстровано три кримінальних провадження за статтею 114. п. 1 – за перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань. У нас є декілька підприємств, які ігнорують мобілізаційний процес: ухиляються від обов’язку надавати транспортні засоби, за такими фактами є два провадження. Ще одне – проти ряду голів сільських рад, які активно протидіяли мобілізаційному процесу, – розповів головний правоохоронець області.

Кримінальна справа стосується дев’ятьох голів сільських рад одного з районів. Про те, що вони займаються зривом мобілізації, повідомили в міліцію з районного військкомату.

Як саме місцеві посадовці перешкоджали мобілізації, Олександр Богомол не уточнив, навів лише один приклад. Коли в село приїжджали представники військкомату і влади з повістками, голова обдзвонював людей, щоб чоловіки ховалися поза селом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here