Головна Новини Двоє тернополян та один житель Чорткова намагаються потрапити у шоу “Топ-модель по-українськи”

Двоє тернополян та один житель Чорткова намагаються потрапити у шоу “Топ-модель по-українськи”

Одразу троє хлопців з Тернопільщини беруть участь до відомого теле=проекту від “Нового каналу” “Топ-модель по-українськи”.  Кожен із хлопців просить, щоб голосували саме за нього.

Отже, 18-річний Андрій Долинний з Тернополя поїхав у Київ, щоб підкорити столицю. Хлопець має свій особистий відеоблог на “Ютубі”. Зараз він перебуває на третьому місці у рейтингу і лідирує серед своїх земляків, пишуть Тернополяни

Тарас Осадца із села Шульганівка Чортківського району також бере участь у голосуванні. Хлопцю 19 і він, як і Андрій, відеоблогер з власним каналом на YouTube. Ось що про себе він пише у анкеті:

– Я блогер. Маю канал на YouTube. Знімаю відео про своє життя. Також я люблю фотографувати і фотографуватись, тому веду красивий Інстаграм. Я веселий і маю гарне почуття гумору, завдяки цьому маю багато друзів. Також дуже люблю стильно одягатися, не так як всі! Завжди любив виділятися і йти проти течії. Через це я назбирав собі багато ворогів. Я ніколи не зважав на думку інших людей і не буду! Я знаю, що це через заздрість. Також я тренуюся в спортзалі 3-4 рази на тиждень. Ніщо так не мотивує як проект! Спорт допомагає розвивати силу волі і цілеспрямованість, тому я налаштований на серйозну боротьбу на проекті!, – йдеться у повідомленні.

Тарас Осадца перебуває на 5-му місці.

17-річний Володимир Скрабут з Тернополя також пробує свої сили у шоу. Підтримали Володю просить його батько Петро Скрабут.

– Мій син учасник онлайн кастингу “Топ-модель по-українськи”, пройшов відбір у 500-ку учасників, але для того, щоб йому потрапити на проект потрібна ваша допомога, проголосуйте за нього на офіційній сторінці Нового каналу, – йдеться в повідомленні.

Наразі за нього проголосувало найменше людей – 212.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here