![могила](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2019/06/могила-640x480.jpg)
“Місце розстрілу в’язнів Кременецької в’язниці.Початок розстрілу в’язнів на цьому місці започаткували поляки потім німці а більшовики перевершили усіх!!! Околиці села Шепетин Дубенського району!” – фото з таким підписом оприлюднив у мережі Анатолій Василюк.
Дописувачі повідомляють, що там були розстріляні німцями викладачі Кременецького лісоколеджу , місцева інтелігенція і пацієнти психіатричної лікарні. Ще два дні після розстрілу земля рухалася і було чути стогін живцем закопаних. За цією могилою доглядав місцевий лісник , а після його смерті за неї забули.