Головна Новини ДАІ дбає про безпеку тих громадян які їдуть на Євромайдан, на чиновників...

ДАІ дбає про безпеку тих громадян які їдуть на Євромайдан, на чиновників їм начхати?

KolesoВже багато написано і сказано про роль і місце тернополян в провладних акціях. Місцеві можновладці відправили тернополян до столиці автобусом з літньою, лисою гумою. Не дивлячись на втручання журналістів та опозиційних політиків, аварійно-небезпечний транспортний засіб переповнений людьми вирушив в дорогу. 

Натомість ДАІ яке пробувало перешкоджати виїзду автобусів на Євромайдан до Києва, каже, що дбали про безпеку:

“Організація нерегулярних пасажирський перевезень чітко регламентована законодавством, зокрема спільним наказом Міністерства транспорту та зв’язку та МВС України від 10.01.2006 року №1/6 «Про забезпечення безпеки пасажирських перевезень». Крім того, у відповідності до рішення обласної комісії з питань техногенної-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №9 від 10 грудня 2013 року) на працівників Державтоінспекції області покладено завдання на час погіршення погодних умов зимового періоду 2013/2014 років здійснювати заходи щодо заборони нерегулярних перевезень в умовах, що можуть призвести до погіршення автомобільного сполучення та утруднення проїзду на дорогах загального користування.

Відповідно до вимог Закону України «Про дорожній рух» працівники ДАІ проводять роботу по контролю за пасажирськими перевезеннями керуючись лише вимогами чинного законодавства, інформація в інтернет-виданнях про те, що працівники ДАІ Тернопільщини спеціально зупиняють та забороняють руху автобусів з активістами до Києва для участі в акції «Євромайдан» є безпідставною” – йдеться у Заяві поширеній УДАІ в Тернопільській області.

Тож, куди дивиться ДАІ і чому не перевіряє безпеку перевезення на провладний мітинг залишається відкритим питанням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here