Головна Новини Гроші які виділяють на медицину області використовують неефективно

Гроші які виділяють на медицину області використовують неефективно

Незважаючи на збільшення ресурсної бази, яка виділялася з обласного бюджету Тернопільської обл. за 6 міс. 2015-2017 рр. на 137,7 млн. грн., або 58,7%, галузь охорони здоров’я й досі перебуває в незадовільному стані. А причини цього банальні – нераціональне і неефективне використання коштів, орієнтоване на утримання закладів, а не на задоволення потреб у наданні медичної допомоги. До того ж необхідно віднести жорстке регламентування видатків бюджетним законодавством.


Можливо, медична реформа і супутні їй процеси створення медичних округів дадуть змогу забезпечити доступність та якість медичних послуг, здійснити перехід від бюджетного утримання медичних закладів до державних закупівель медичних послуг.
На ці та інші питання фінансування галузі охорони здоров’я можна буде отримати відповіді на засіданні постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства, яка відбудеться 23 серпня 2017 р. об 9.30 год. в Тернопільській облдержадміністрації 531 каб. http://te-rada.org/list/?type=view&id=4942

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here