Головна Новини Гроші зібрані на порятунок Максима Антонишина врятують життя Олівії

Гроші зібрані на порятунок Максима Антонишина врятують життя Олівії

Максимку Антонишину, у котрого понад 9 місяців тому виявили СМА, зроблять ін’єкцію найдорожчого в світі уколу за понад 2 млн доларів, що його він виграв у лотерею.

16 вересня представники компанії Novartis сповістили батьків Максимка, що він виграв ліки у лотерею. 

Мама Максима Антонишина Юля повідомила, що було зібрано 36,7% від загальної суми, вона також уточнила, коли і кому буде передані ці кошти в повному обсязі.

17 вересня завдяки сім‘ї Максимка Антонишина надійшло майже 2 млн гривень для маленької, важко хворої дівчинки Олівії з Тернополя.

200 тисяч доларів – 5,5 млн гривень. Саме таку суму потрібно зібрати найближчим часом, аби врятувати життя 5-місячної Олівії. Дівчинка хворіє мієлоїдною лейкемією, іншими словами – це рак крові. Виявили хворобу в Олівії 19 серпня.

Станом на 14 вересня їй зібрали 54,7 % від загальної суми, тобто орієнтовно 3 млн гривень. 16 вересня завершився збір коштів для Максимка Антонишина, але батьки вирішили ще його продовжити. Отож 17 вересня завдяки небайдужим людям зібрали 983099 гривень. Суму було подвоєно благодійником, і у результаті на рахунок батьків Олівії сьогодні надійшло майже 2 млн гривень.

Всього до порятунку дівчинки залишилось зібрати приблизно 500 тисяч гривень.


Детальніше дивіться у відео “T1”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here