Головна Новини Гройсман пояснив для яких жителів Тернопільщини зросте пенсійний вік?

Гройсман пояснив для яких жителів Тернопільщини зросте пенсійний вік?

Громадяни, чий трудовий стаж менше 25 років, виходитимуть на пенсію в 63 роки, а ті, хто офіційно працював менше 15 років, — у 65 років, пише “ВЗ”

«Пенсійний вік залишається 60 років для людей, які мають трудовий стаж 25 років. Є люди, в яких немає стажу. Це величезна проблема. Такі люди матимуть можливість виходу на пенсію в 63 роки. Якщо менше 15 років стажу, — відповідно в 65 років», — сказав прем’єр-міністр.

Гройсман зауважив, що для понад 70% громадян пенсійний вік дорівнюватиме 60 років.

Уряд пояснив, як 5,6 млн українцям підвищать пенсії з 1 жовтня

Осучаснення пенсійної системи України передбачає підвищення розміру виплат для понад 5,6 мільйона пенсіонерів

Він зазначив, що перший етап осучаснення пенсій включає запровадження єдиних правил визначення розміру пенсійних виплат. Таким чином єдиний підхід буде запроваджено як для тих людей, що вже на пенсії, так і для нових пенсіонерів.

“Цей підхід говорить про те, що ми майже втричі піднімаємо ту цифру, з якою розраховується пенсія. Якщо раніше вона була 1197 гривень, то зараз це 3764 гривні. Тобто саме з цієї цифри буде братися розрахунок пенсій, — пояснив Гройсман.

Завдяки цьому, до 200 гривень, і від 200 до тисячі гривень щомісячно отримають у нарахування понад 5,6 мільйона пенсіонерів.

«Тобто фактично, 5 мільйонів 620 тисяч пенсіонерів з першого жовтня після ухвалення цього закону отримають підвищену пенсію», — наголосив Гройсман.

Таким чином приблизно 1,3 млн українців матимуть до своєї пенсії щомісячно до 200 гривень. Для 1,2 млн людей підвищення становитиме від 200 до 500 гривень. Два мільйона отримають підви­щення 500–1 000 гривень. І ще понад 1,1 млн українців матимуть понад 1 000 гривень щомісяч­ної доплати.

Окрім цього, 1 жовтня вчергове зросте мінімальна пенсія – до 1 373 гривень Таким чином, зростання виплат цьогоріч торкнеться майже 9 млн з-поміж 11,9 млн пенсіонерів.

Гройсман назвав розмір мінімальної пенсії з 1 жовтня

Мінімальна пенсія з 1 жовтня становитиме 1373 гривні

Передбачене на 2017 рік друге підвищення соцстандартів на 5% пропонується з 1 жовтня, а не з 1 грудня.

«Загалом ініціативи щодо підвищення пенсій торкнуться 9 млн пенсіонерів», — повідомив Гройсман.

Кабмін скасовує обмеження розміру пенсій працюючим пенсіонерам

Уряд анонсував скасування оподаткування пенсій працюючим пенсіонерам

«У цьому законі ми пропонуємо скасувати оподаткування пенсій працюючим пенсіонерам. Працюючий пенсіонер зможе отримувати повну заробітну плату після прийняття цього закону», — заявив Гройсман.

За його словами, такий пенсіонер зможе отримувати 100% пенсії і зарплати.

Джерело: Еспресо.TV

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here