Головна Новини Гриць Драпак став снайпером? (Фото)

Гриць Драпак став снайпером? (Фото)

Захищати себе і свій дім навчали тернопільську молодь під час вишколу «Ветерани – патріотам». Проводив заняття офіцер спецбатальйону «Тернопіль» Роман Мельник. Долучилися до вишколу і учасники патріотично-мистецького фестивалю «Вставай Сонце» та народний артист України Григорій Драпак, пише ЗЗ.

Як розповів офіцер спецбатальйону «Тернопіль», інструктор вишколу Роман Мельник, такі заняття покликані навчити молодих людей захищати себе, своїх рідних, Батьківщину. Роман Мельник уже кілька років передає молоді досвід, здобутий у зоні бойових дій на Східній Україні.

«В сьогоднішніх умовах надзвичайно важливо вміти захистити себе та свій дім. Ми передаємо знання і практичні навички, які можуть бути використаними у реальному житті, оскільки кожен українець має бути готовим до несподіваних «гостей». У заняттях використовуємо навчально-імітаційну зброю».

Народний артист України Григорій Драпак виконував роль снайпера. Також приєдналися до вишколу учасники патріотично-мистецького фестивалю «Вставай Сонце», музичні колективи «Танго».

Софія РоманськаЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here