![118766063_3643566468995104_1846895872457473737_o](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/09/118766063_3643566468995104_1846895872457473737_o-e1599031711621.jpg)
Приємну новину повідомив у ФБ начальник управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук.
“Сьогодні мав велику честь отримати нагороду Української Православної Церкви від Митрополита Київського і всієї України Епіфанія відзнаку Святого великомученика Пантелеймона. Нагороду вручив Архієпископ Тернопільський і Кременецький владика Нестор. Щиро дякую за нагороду! Це заслуга всієї нашої медичної команди, нашої медичної спільноти!”