![Знімок екрана з 2022-07-11 20-03-03](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/Знімок-екрана-з-2022-07-11-20-03-03-640x288.jpg)
Першочерговим завданням тих, хто перебуває зараз в тилу, є допомога та підтримка наших Захисників, які боронять Україну від московських окупантів.
На цьому наголошує голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко. Днями він з волонтерами побував на передовій.
– Разом із ГО Ветерани Патріотам та Mamont Roma побували на передовій та передали нашим воїнам вкрай необхідні їм речі. Зокрема, це і потужний тепловізор та кілька планшетів для бійців 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго. А також “Бандеромобіль” для наших бійців з 80-ої окремої десантно-штурмової бригади. Віримо в перемогу України! Разом ми сильні! Слава Україні! Героям слава! – підкреслив Михайло Головко.