Головна Новини Голова ОДА викликав на килим підлеглих і говорив про корупцію

Голова ОДА викликав на килим підлеглих і говорив про корупцію

Голова ОДА Валентин Хоптян провів робочу нараду зі своїми заступниками та керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

 Під час наради було обговорено низка питань, які стосуються розвитку регіону.

Зокрема Валентин Хоптян наголосив на важливості проведення Міжнародного інвестиційного форуму, який відбудеться 27-28 квітня у Тернополі.

При цьому керівник ОДА зазначив, що сьогодні Україна наполегливо працює над покращенням інвестиційного клімату: «Як нещодавно заявив Президент України Віктор Янукович – наша країна цілеспрямовано проводить політику, спрямовану на підвищення своєї привабливості для іноземних інвесторів. Тернопільщина зацікавлена в розширенні міжрегіональної співпраці з іншими країнами та в залученні інвестицій у економіку нашого краю».

 Говорячи про перспективи розвитку окремих галузей, Валентин Хоптян акцентував увагу на необхідності активізації роботи в напрямку розвитку тваринництва.

 «Ми вже маємо в цьому напрямку низку позитивних напрацювань, які, переконаний, потрібно примножувати», – сказав Валентин Хоптян.

 Говорячи про аграрний сектор голова ОДА не оминув увагою й питання розвитку соціальної інфраструктури сільських населених. Йдеться про ремонт медичних закладів та закладів культури, обладнання сучасними енергозберігаючими вікнами загальноосвітніх навчальних закладів та дитячих садків, завершення програми відновлення систем вуличного освітлення.

 Також Валентин Хоптян вкотре звернув увагу на потребу наведення ладу в придорожніх лісосмугах та дав відповідні завдання профільним службам.

При цьому він повідомив, що незабаром Тернопільщину планують відвідати керівники Державної служби автомобільних доріг України. Під час зустрічі заплановано обговорити низку питань, які стосуються ремонту доріг та спорудження нових об’їзних шляхів, навколо кількох населених пунктів краю.

 Не оминув увагою голова облдержадміністрації й питання боротьби з корупцією.

«Сьогодні в Україні ведеться безкомпромісна боротьба із цим негативним явищем! Подолання корупції, як наголошує Глава держави, є запорукою успішного розвитку країни», – підкреслив голова ОДА.

Нагадаємо, що нарада відбулася день по тому, як затримали земляка-податківця Валентина Хоптяна, із напевно рекордним для нашої області хабарем у 750 тисяч.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here