Головна Новини Генпрокуратуру зацікавив дорогий автомобіль для Житомирського мера

Генпрокуратуру зацікавив дорогий автомобіль для Житомирського мера

тойота

тойотаМінекономрозвитку направило до Генпрокуратури матеріали про порушення при закупівлі автомобілів держпідприємствами.
За повідомленням Прес-служби Мінекономрозвитку, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України у ході перевірки виявило факти порушень законодавства при закупівлі легкових автомобілів органами влади та державними підприємствами, повідомляє прес-служба Міністерства, пише РупорZT

Перевірка здійснювалась на виконання функцій, визначених Законом України «Про здійснення державних закупівель». Уповноваженим органом виявлено факти порушень вимог постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2001 № 332 «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного і місцевих бюджетів».

Міністерством виявлено, що протягом останнього часу здійснено неправомірні закупівлі легкових автомобілів за цінами, які перевищують встановлені Постановою граничні суми витрат.

Зокрема, державне підприємство «ТЕЦ-2 «Есхар» після проведення двічі у червні–жовтні 2011 року відкритих торгів, що не відбулись, здійснило закупівлю в одного учасника автомобілю BMW X5 у ТОВ «Баварія Моторс» на загальну очікувану вартість 800000 гривень.

Відповідно до змін до Закону України «Про здійснення державних закупівель», які набрали чинності 03.10.2011, Мінекономрозвитку, як уповноважений орган у сфері державних закупівель, не здійснює погодження закупівель в одного учасника.

ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» у листопаді 2011 року за результатами проведення відкритих торгів укладено договір з ТОВ «Автоконцепт» на придбання автомобіля Toyota Land Cruiser 200 на очікувану вартість 799830 гривень.

Управлінням капітального будівництва Донецької міськради у листопаді 2011 року за результатами проведення відкритих торгів укладено договір з ТОВ «Тріол-Авто» про закупівлю Passat Limousine B7 вартістю 323620 гривень.

КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міськради у листопаді 2011 року за результатами проведення відкритих торгів укладено договір з ТОВ «СтарКар» автомобіля Toyota Highlander вартістю 435000 гривень.

Згідно з вимогами вказаної Постанови, вартість легкових автомобілів для керівників органів місцевого самоврядування, бюджетних установ і організацій не може перевищувати 60000 гривень. При цьому, керівники центральних та місцевих органів виконавчої влади повинні забезпечити включення до контрактів з керівниками державних підприємств, які перебувають у сфері їх управління, умов щодо дотримання граничних сум витрат, затверджених Постановою.

Матеріали, підготовлені за результатами перевірки, Міністерство економічного розвитку і торгівлі передало до Генеральної прокуратури України для вжиття заходів згідно чинного законодавства.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here