Головна Новини В Україні не буде міліції

В Україні не буде міліції

міліція

міліціяГенерал-лейтенант, нардеп від Партії регіонів Василь Грицак планує зареєструвати в парламенті закон про поліції і жандармерії, передає expres.ua

Як зазначив політик, взаєморозуміння в даному питанні з керівництвом МВС досягнуто, а міністр Віталій Захарченко схвалив усі ідеї парламентарія. За словами автора законопроектів, їхня ідея полягає в тому, щоб створити нову систему органів внутрішніх справ.

За словами Грицака, для складання законопроектів був вивчений досвід таких європейських країн як Німеччина, Франція, Велика Британія, Угорщина, Польща. Таким чином, до парламенту буде подано 3 законопроекти: «Про органи внутрішніх справ», «Про поліцію» та «Про жандармерію». Міністерство, відповідно до логіки документів, буде розділено на загальнонаціональні сили – жандармерію і міську поліцію. Крім того, буде запропоновано створити слідчий комітет.

Крім пропонованих нововведень, до системи МВС пропонують включити державну міграційну службу, службу порятунку (нинішнє МНС), державну прикордонну службу і ще ряд департаментів. Це дозволить позбутися дублювання функцій поліції, вчасно проводити переатестацію особового складу та скоротити штати.

Як повідомляється, серед авторів реформи багато видних міліцейських чинів. Консультації до складання законопроектів дають екс-міністри Микола Білоконь і Юрій Смирнов, а також генерали Михайло Корнієнко, Олександр Бандурка, Валерій Варенко, Віктор Литвиненко. Не залишилася осторонь і Спілка генералів органів внутрішніх справ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here