Головна Новини В труні діда Мирона загорілась свічка: онук мало не згорів – судили...

В труні діда Мирона загорілась свічка: онук мало не згорів – судили батька

Тоді для родини всім світом збирали кошти, аби допомогти погорільцям бодай елементарний ремонт зробити. Тепер вирок проголосили голові родини – за порушення протипожежної безпеки.

Допомагали люди і на лікування малого Руслана, який мало не згорів і тиждень провів у реанімації – його рятували від опіків, пише 20 хвилин.

850 грн штрафу сплатить Юрій, мешканець с. Юськівці Лановецького району. Чоловіка судили за порушення правил протипожежної безпеки і днями Шумський райсуд проголосив вирок. Його можна оскаржити до апеляційної інстанції протягом місяця.

Зайнялася свічка. Від неї – труна

Обвинувачений, діючи з необережності, не вжив заходів, спрямованих на попередження пожежі та забезпечення безпеки людей, внаслідок чого  в житловому будинку виникла пожежа, – йдеться у матеріалах справи. – В результаті малолітній син отримав тілесні ушкодження у вигляді термічних опіків обличчя, обох вушних раковин, задньої поверхні грудної клітки та поперекової ділянки, верхніх та нижніх кінцівок, які становлять 8% від загальної площі тіла людини і які відносяться до легких тілесних ушкоджень із короткочасним розладом здоров`я.

Нагадаємо, трагедія сталась у с. Юськівці Ланівецького району. Зранку в кімнаті, де стояла труна з покійним дідом Мироном – батьком Юрія, – зайнялась свічка. Від неї – труна з тілом покійного. Від них – кімната, потім друга. В цей час батько вийшов шукати людей для проведення похорону. Бабуся, вдова покійного – вийшла на подвір’я у господарських справах. 10-річний онук Руслан в цей час спав у сусідній кімнаті.

Двері горіли. Малий заліз під ліжко і накрив голову руками

Саме бабуся побачила, що хата горить. Вибила шибку і влізла до кімнати. Малого на ліжку не було. Жінка побачила онука, який лежав на землі – обличчям до підлоги, накривши голову руками. Він був без свідомості.

Як згодом розповів сам малюк, він почув тріскіт у хаті. Побачив як горить. Вікна були зачиненими, відкрити він їх не міг. Двері вже горіли. Малий тоді згадав, як бачив щось подібне у фільмах. Заліз під ліжко і накрив голову руками – навхрест.

Бабуся взяла його на руки і кинулась до вікна, де передала онука людям. Викликали швидку, лікарі забрали малого пацієнта до реанімації. Тіло дідуся Мирона тоді добряче обгоріло. Де була голова – до кістки, згадував тоді син покійного. Діда Мирона поховали того ж дня. Тим часом медики рятували малого.

Кілька днів він провів у реанімації.

Щодня хлопчик терпів нестерпний біль під час процедур і перев’язок.

Богу дякувати, що залишився живим, – розповідав батько хлопчика Юрій. – А рани – загояться. Тоді погорільцям допомагали небайдужі люди – як на лікування хлопчикові, так і грошима та будівельними матеріалами, аби бодай якось привести хату до ладу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here