Головна Новини В ТНПУ “лихі -90-ті”?

В ТНПУ “лихі -90-ті”?

Чорний кадилак, хлопці у сонцезахисних окулярах з дерев’яними битами і цепами, «шеф» у довгому, чорному плащі і відома пісня із «Бригади»… Це не зйомки продовження культового серіалу про 90-ті. Це – день фізико-математичного факультету, який святкували 23 травня.

Із девізом back to the 90s вони зустрічали свій 32рік.
Урочистості з нагоди дня народження розпочали ще зранку. Спочатку зібралися на своєму «районі» – біля корпусу фізмату, а далі дружньою колоною на чолі із деканом Мироном Гром’яком у тому ж чорному кадилаці вирушили у центральний корпус.
Програма концерту «Лихі 90-ті» складалася із таких номерів: «Базар веде Старшой» – із вітальним словом виступив декан фізмату, «Роздача пряників» – вручення нагород за активну участь у житті факультету та досягнення у навчанні, «Молодняк рішає» – свої таланти та кмітливість показували студенти різних спеціальностей, «Квадрат Малевича» – живий малюнок, «Братва підтягнулась» – привітати із днем факультету завітали гості КВН-команди «Вдома краще», «WEEKEND» та «Гепнуло током» із Кам’янця-Подільського, «Сортування патронів» – хвилинка інформатики, «Мы не хотим стрелять, мы наблюдаем» – виступ КВНщиків факультету команди «Ляпас», «Матьорі на районе» – на сцені викладачі та випускники, «Кіпіш» – лебедина пісня – закінчення концерту. А останній пункт святкової програми «Ночной двіжняк», але вже не у актовій залі, а на дискотеці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here