Головна Новини В Тернопіль повертаються 90-ті?

В Тернопіль повертаються 90-ті?

У Тернополі поблизу нічного клубу з хлопця зірвали золотий ланцюжок, побили, забрали телефон і гаманець.

Як повідомив начальник тернопільського відділу поліції Степан Савка, кримінальне провадження за фактом пограбування слідчі розпочали на підставі заяви потерпілого. 18-річний житель села Шляхтинці Тернопільського району розповів правоохоронцям про те, що поблизу одного з нічних клубів в обласному центрі на нього напали троє невідомих, нанесли тілесні ушкодження та викрали мобільний телефон, гаманець з грошима, коштовну підвіску, а з шиї зірвали золотий ланцюжок.

 

Під час досудового розслідування з’ясувалося, що нападників було троє. Спочатку до протиправного вдався уродженець Бережанщини. Коли двоє його спільників-тернополянпровокували конфлікт з потерпілим, той ззаду підбіг до жертви і зірвав з шиї золотий ланцюжок. Тернополяни, аби відвести від себе підозру, навіть взялися допомагати юнакові наздоганяти нападника, але останньому вдалося втекти. Плани спільників змінилися, бо зрозуміли: у юнака є ще чим поживитися. Той знайшов і поклав до кишені золоту підвіску, яка впала, коли з нього зривали ланцюжок, мав при собі дорогий мобільний, гаманець з грошима.

 

Зловмисники попросили хлопця показати, де знаходиться помпа, аби напитися води. Той не відмовився. Дорогою нападники й накинулися на жертву. До компанії приєднався й спільник.

 

Оперативні заходи із встановлення осіб підозрюваних тривали недовго. Правоохоронцям вдалося встановити, що до пограбування причетний уродженець Бережанського району. Він, до слова, найстарший зі зграї. Йому – 19. Його спільникам – жителям Тернополя – 18 та 17 років.  Наймолодший уже притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.

 

Кримінальне провадження розпочато за частиною другою статті 186 ККУ. Досудове розслідування триває.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here