Головна Новини В Тернополі цигарки поміняють на цукерки

В Тернополі цигарки поміняють на цукерки

Як повідомили в головному управлінні охорони здоров’я ОДА, 31 травня 2012 року, з 14.00 до 17.00 год., на Театральному майдані м.Тернополя відбудеться соціально-профілактична акція “Обміняй цигарку на цукерку”, присвячена Всесвітньому Дню проти тютюну.

Організатори  заходу – Тернопільський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та комунальна установа Тернопільської обласної ради “Центр здоров’я”.

У ході акції “Обміняй цигарку на цукерку” волонтерами міського та районного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівниками  КУТОР “Центр здоров’я” буде проведено обмін цигарок на цукерки та інформування учасників щодо шкідливого впливу тютюнопаління на організм людини, бліц – опитування «Що ви знаєте  про вплив тютюну на організм людини?”, розповсюдження інформаційних листівок серед молоді “Кинь палити!”.

Для бажаючих перевірити стан серцево–судинної системи фахівцями “Центру здоров’я”  будуть проведені заміри артеріального тиску, надаватимуться консультації з питань здорового способу життя.

____________________________________________________

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here