Головна Новини В Тернополі продають зошити зі Сталіном

В Тернополі продають зошити зі Сталіном

Сталін
Фото ЗІК
Сталін
Фото ЗІК

В свободівському Тернополі тележурналісти знайшли учнівські зошити в клітинку, на яких були портрети Сталіна в червоно-жовтих тонах, його коротка біографія та радянська символіка, пише gazeta.ua


Також в одному в магазинів канцтоварів були зошити з портретами та біографіями Леніна, Мао Цзедуна та нині живого Фіделя Кастро. Усю серію назвали “Скандальні лідери”. У вихідних даних зазначено, що зошити російського видавництва, в Україні їх поширює фірма-продавець з Дніпропетровська. У Тернополі такі зошити продаються в магазині в центрі міста. За словами керівника магазину Ольги Чорної, “зараз це, може актуально, може, й цікаво. На різний смак, але трішки купують”.
Продавець пані Марія зізнається, що “торгувати ними не хотіла, і своїй дитині таке б не радила”.
Журналісти продемонстрували “Скандальних лідерів” у Тернопільській міській раді. Депутат Тернопільської міської ради, голова фракції ВО “Свобода” Ірина Бурда дивується: “Як таке можливо? Буду звертатись до правоохоронних органів, до керівника, до управління торгівлі в Тернопільській обласній раді про те, щоб це було забрано з прилавків, і ніколи такого не могло повторитись. Це ситуація, яка взагалі не може бути на території Західної України”.
Мешканці міста також не схвалювали такої ініціативи: “Навіщо таку людину показувати дітям? Той, що людей нищив, що стільки людей потерпіло в Голодоморі. Я вважаю, що то кати.”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here