Головна Новини В Тернополі парковки будуть “безкоштовними”?

В Тернополі парковки будуть “безкоштовними”?

Ті парковки, які не встигли встановити паркомати, не мають права брати гроші з водіїв.

Платити за паркову доведеться по безналу 31 березня закінчується період, який Кабмін довиділив усім утримувачам паркувальних майданчиків на встановлення паркоматів. Враховуючи, що черговий раз постанову уряду практично проігнорували, з 1 квітня, яке випадає на майбутню неділю, майже усі парковки стануть теоретично безкоштовними.

При цьому, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ зіграло на випередження і ще в кінці минулого тижня вирішило дати офіційне роз’яснення, в якому зазначено, “що подальша відстрочка введення в дію вимоги про необхідність установки паркоматів недоцільна”, пише видання  “Коментарі”.

Якщо ж впровадження технічних засобів, призначених для оплати вартості послуг з утримання майданчиків для платного паркування, є економічно невигідним, парковка на майданчиках може здійснюватись безоплатно. При цьому в урядовій постанові про парковки, ніби навмисне, залишили лазівку – паркувальні талони з обігу ніхто виводити не збирається. Просто тепер вони повинні купуватися в безготівковій формі.

Поки що в Тернополі не встановлено жодного паркомату, отже гроші  з водіїв буде брати або паркувальник нелегально, або бюджет втрачатиме…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here