Головна Новини В Тернополі запрацює унікальний реабілітаційний центр

В Тернополі запрацює унікальний реабілітаційний центр

В Тернополі запрацює унікальний реабілітаційний центр для людей з інвалідністю та обмеженими фізичними можливостями

З червня 2020 року в Тернополі має запрацювати центр активної реабілітації – спільний проект компанії “Форвард-Орто” та Тернопільської міської ради. Про це на робочій нараді повідомив директор підприємства Андрій Рій.

У прес-релізі на сайті компанії (http://forward-orto.com.ua/) відзначається, що реабілітацію у центрі матимуть можливість пройти всі категорії людей з інвалідністю: діти, військові, які постраждали під час бойових дій на сході країни, тощо. Він буде оснащений найсучаснішим обладнанням кращих світових виробників – “MDH”, “Meyra”, “Otto-Bock”, “AFT”, “MEMO”, “Padcat”. За всіма європейськими стандартами там облаштують гімнастичний зал, власний гідрокомплекс і спеціалізований новаційний полігон для навчання ході в різних умовах.

Андрій Рій також повідомив, що на сьогодні у підприємства є три стратегічні напрямки розвитку: регіональна мережа, посилення комунікацій та впровадження програми корпоративної соціальної відповідальності.

Також в 2020 році компанія планує налагодити виробництво біонічних протезів і нових візків.

“За технічним напрямком нам потрібно у цього року налагодити виробництво біонічних протезів і використання 3D-принтерів для полегшення роботи протезистів і пришвидшення процесу виготовлення протезів. Також ми маємо посилити наші позиції у напрямку візків. Зокрема, впровадити виробництво спільно з компанією “Meyra” спортивно-активного крісла, дитячого крісла з електроприводом, привезти та сертифікувати коляску для людей з вагою до 300 кілограмі”, – наголосив Андрій Рій.

1 коментар

  1. Соціальна відповідальність)))))
    Це поняття властиве компаніям які основою діяльності ставлять модель обігу приватних грошей. А форвард – стандартна компанія яка дерибанить бюджет. Тому такого роду джинса – смішна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here