Головна Новини В Тернополі заборонили носіння касок, масок і щитів

В Тернополі заборонили носіння касок, масок і щитів

BefYMEiCYAARAs8В Тернополі  носіння масок забороненно. Носіння палок, щитів і щитків без розпізнавальних знаків самооборони теж. По місту їздять патрулі і таких будуть затримувати, а потім лише розбиратись. Це зроблено, щоб не допустити мародерства і безчинств.

Представник “Правого сектору” Іван Сута зі сцени на віче сьогодні заявив: “Якщо побачите когось закутаного – можете відірвати голову разом з балаклавою. Звісно, розуміти це слід образно, але закликаємо усіх молодих та гарячих хлопців з розумінням поставитися до ситуації. В час, коли є ризик погромів та мародерств, нам вкрай важливо ідентифікувати один одного. І діяти спільно в охороні правопорядку: з повязкою народної самооборони, не прикриваючи обличчя!”

2 КОМЕНТАРІ

  1. Мене такі закони нервують курва а де голова коли їх придумують то шо настає весна і перше всі будуть хворіти ГРВІ , то маски не носити ? Друге я люблю по кататись но мотоциклі і шо тепер мені шолом не носити ? моя б воля то я б цьому ідейному генературу гайки повкручував.!

    • Ти Андрію не перекручуй поняття і так сильно не нервуйся, бережи себе. На мотоциклі своєму їздь в шоломі – ніхто тобі слова не скаже, а будеш в ньому по вулицях ходити і “курвати” на кожному кроці то самому гайки повкручують.
      А ГРВІ своїм вдома сидіти треба.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here