Головна Новини В тернополян “жуліки” крадуть телефонні номери

В тернополян “жуліки” крадуть телефонні номери

Про аферу із крадіжкою телефонних номерів написав тернополянин Георгій Ларін. Радимо усім переглянути його текст про підозри щодо крадіжки номерів та бути обачними:

“Напишу окремим постом, щоб ніхто випадково не повівся на аферу:
Я думаю, що вияснив. Це жуліки, які намагаються вкрасти номер телефона. Яким чином? Дуже просто- вони телефонують з різних номерів. По природі cвоїй людина передзвонює на ці номери, що робити категорично не треба!!! Тому що далі діє схема- жуліk їде в Київстар , з метою отримати дублікат твого номеру ( а потім і до банківської карти ), де його запитують про останні дзвінки і він називає свої номера , з яких напередодні телефонував і ти сам на них відзвонювався.
І йому дають твою карточку, а твоя анулюється. Але зі мною в них таке не пройде,- в мене корпорація, номер під паспорт.
До речі мені знов вчора була пачка дзвінків.
Це просто застосовується електронний пристрій, який генерує неіснуючі номера телефонів з одного номера.
Я так мислю, що скоро це станне массово і оприлюднять
Звідки ця зараза взялась? -я думаю, що можливо від необачних покупок в інтернет магазинах.
Уявіть собі припустим , що вчора Ви зробили покупку в інтернет магазині, розрахувались банківськоою карточкою, тобто якщо уявити , що це жуліки, то рахуйте, що в них є номер вашої банківської карточки і номер телефона. Якщо їм вдасться трюк здублювати Ваш номер телефона, то можна так і до карточки банківської добратись.
Наразі в жодному випадку не відзвонюємся назад , а просто спостерігаєм за явищем, яке набирає оберти і стає массовим. Маю надію, що скоро ми цих жуліким побачемо в кайданках по телевізору”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here