Головна Новини В Терноплі затримали наркодиллера

В Терноплі затримали наркодиллера

PM531image001Три оперативні закупки за два місяці здійснили співробітники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків у 35-річноготернополянина. Як наслідок, продавцю висунуто обвинувачення у порушенні статті 307 Кримінального кодексу України. 

Начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків обласної міліції Володимир Строїч каже, що останнім часом побільшало випадків незаконної реалізації напівсинтетичних таблетованих препаратів, які використовують як замісну терапію у лікуванні наркозалежних.  Якщо ще декілька років тому той же, приміром, «субутекс» був «дефіцитним», то сьогодні, незважаючи надороговизну, користується неабиякою популярністю серед любителів дурману.

А що ціна на подібний товар захмарна і приносить надприбутки реалізаторам– не секрет. Приміром, таблетка бупренорфіновмісного препарату на так званому чорному ринку коливається в межах півтисячі гривень.Тернополянин  продавав по шістсот.

Під час останньої оперативної закупки, яка завершилася затриманням підозрюваного, міліціонери також знайшли та вилучили в помешканні 35-річного тернополянина десять таблеток «субутексу», а також дві з половиною тисячі гривень, здобутих злочинним шляхом.

 

Зі слів Володимира Строїча, реалізатор мав своїх постійних клієнтів. Зв’язок з ними підтримував телефоном, а щойно  виникала потреба – виїжджав у домовлене місце для здійснення продажу.

 

Налагоджений наркобізнес зруйнували міліціонери. Тепер зловмисникові, згідно санкцій статті, що йому інкримінують, загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here