Головна Новини В Теребовлі відремонтують аварійний міст, побудований у минулому столітті (Відео)

В Теребовлі відремонтують аварійний міст, побудований у минулому столітті (Відео)

2 мільйони гривень виділили із місцевого бюджету у Теребовлі. Така сума необхідна аби провести демонтаж та розпочати будівельні роботи на мості. Розташований він у центрі міста, з’єднує дві частини Теребовлі та через нього проходять усі комунікаці, повідомляє Т1 Новини.
Для теребовлянців цей міст є важливим – через нього проходять усі комунікації та він з’єднує дві частини міста. Місцеві мешканці нарікають, міст вже давно у плачевному стані. До того ж тут часто їздять вантажівки, які і розбили цю дорогу.
“Для людей міст дуже важливий, бо люди ходять сюди, ноги не ламають. Прохід зробіть людям. От бачите – машини в той бік йдуть”, – каже жителька Теребовлі пані Стефанія.

Пан Любомир ходить цієї дорогою кожного дня, тож радий, що нарешті міст приведуть до ладу та відремонтують. Пригадує, проблема існує вже близько пів року.

Люди пригадують, з кожним роком стан металевих конструкцій погіршувався і поточні ремонти не допомагали. То ж у 2018 році міська влада звернулась до проектного інституту, аби там розробили проєкт реконструкції мосту і визначили, яка сума на це потрібна. В той же час вирішили, що оскільки роботи триватимуть, то заодно там розширять міст і створять рекреаційно-туристичний комплекс.

“На мості будуть маленькі магазини, де кожен турист зможе купити сувеніри. Цей міст буде йти ялиночкою і на ньому будуть стояти магазинчики. Це безпечно, це є розрахунок”, – каже міський голова Теребовлі Сергій Поперечний.

Наразі на терміновий ремонт виділили 2 мільйона гривень із місцевого бюджету, тож змогли вже розпочати роботи. Cьогодні тут уже встановлені дорожні знаки про об’їзд дороги. Працівники кажуть, незручності тимчасові. Наразі головне завдання – демонтувати стару конструкцію, а це може зайняти три тижні. Ремонт планують завершити до 2020 року. Та очікують ще дофінансування.

Оксана Рогачук, Тарас Троян, Дмитро Лехман, Т1 Новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here