Головна Новини В студентів ТНЕУ є вибір, або вчититися і не платити, або не...

В студентів ТНЕУ є вибір, або вчититися і не платити, або не вчитися і платити (документ)

Як ми нещодавно писали в ТНЕУ – скандал студети повстали проти оплачуваних перездач ректорських контрольних робіт. Згідно із затвердженим «прайсом», така послуга студенту вартує 140 гривень.
У ВНЗ одразу піднявся протест на який відреагували як у профільному міністерстві, так і в міській та навіть у Генеральній прокуратурі, цим питанням також занявся нардеп від Партії регіонів Андрій Пінчук.
Вчора ми повідомляли про те, що відбулася вчена рада на якій всі документи привели до відповідності згідно із приписом прокуратури, однак це не означає що деякі послуги не будуть платними.
«Є можливість вибору. Якщо заняття один на один, то додатково оплачуються. Тому студент має можливість обирати – або іти на групові консультації, або індивідуальні. Останні оплачуються згідно затвердженої калькуляції платних послуг. В даному випадку, за годину додаткових занять – 70 гривень. Але студента ніхто не буде зобов’язувати писати заяву. Студент має вибір: або самому вчитися і ліквідовувати академзаборгованість, або йти на додаткові групові консультації, що їх проводитиме викладач, або оплатити додаткові послуги, які він хоче отримати» – сакзав А. Крисоватий на зустрічі з студентами та журналістами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here