Головна Новини В свободному Тернополі “шара”

В свободному Тернополі “шара”

ярмарок

ярмарокІсторія про об’єкт виставко-ярмаркового несмаку в центрі Тернополя – балоновий тимчасовий павільйон “Книгошара”, в якій реалізують переважно твори російською мовою, про що “За Збручем” розповідав кілька тижнів тому отримала несподіване продовження на сесії Тернопільської облради.
Цей випадок голова фракції ПР Павло Федик використав, як приклад застосування подвійних стандартів з боку правлячої в Тернополі партії “Свобода”. Депутат сипав образними порівняннями: “розповідають, які великі патріоти, …б’ють себе в груди і …заробляють копійку”. “Регіонал” згадав про торгівців книгами, які поруч торгують українськими книгами і підручниками та не мають таких пільгових умов як невідома “книгошара”. Насамкінець Федик заявив, що хоче дізнатися чи має ця “шара” дозвіл на розміщення об’єкту торгівлі і чи цей підприємець сплачує в Тернополі податки.
Цікаво, що депутати зі “Свободи”, які завжди активно коментують випади на свою адресу, жодним чином не відповіли на тираду Павла Федика. Не знайшли аргументів?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here