Головна Новини В Підволочиську у профорієнтаційні дні – “Було кльово!”

В Підволочиську у профорієнтаційні дні – “Було кльово!”

Саме з цієї формули вибору професії почав свій виступ перед учнями 9-10-х класів Підволочиської ЗОШ № 1 заступник директора районного центру зайнятості В.П.Прийма. Звертаючись до молодих людей, які завітали в РЦЗ, Володимир Петрович розповів школярам про послуги служби зайнятості, стан місцевого ринку праці та потреби роботодавців у працівниках. Водночас він підкреслив, що визначення з родом трудової діяльності – це серйозний та відповідальний крок. Від нього залежить майбутнє, життєва позиція, соціальний статус.
Профінформатор РЦЗ Н. С. Окаринська ознайомила старшокласників з основами правильного вибору фаху та перевагами при виборі робітничих професій, які завжди користувались та користуються попитом у роботодавців. Школярі дізналися про навчальні заклади Тернопільщини та центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України.
У ході заходу відбулась презентація спеціально оснащеного транспортного засобу «Мобільний центр професійної орієнтації». Юнь пройшла тестування на визначення професійних нахилів та здібностей, взяла участь в соціологічному опитуванні щодо свого професійного самовизначення.
«Було кльово!» – вигукнула наприкінці зустрічі з представниками центру зайнятості учениця Надія Білик. – Тепер я не помилюсь у виборі майбутньої професії».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here