Головна Новини В п’ятницю спробують “воскресити” громадську раду при ОДА

В п’ятницю спробують “воскресити” громадську раду при ОДА

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Тернопільській обласній державній адміністрації відбудуться 25 квітня 2016 року.  Початок реєстрації 16.00 год. в фойє залу засідань (кабінет № 332).
Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Тернопільській обласній державній адміністрації:

Федорейко Валерій Степанович – голова – представник обласної організації «Тернопільський майдан – 2004»

Мацук Марія Петрівна    – секретар –  представник обласної організації «Асоціація жінок»

Варакута Олександр Павлович –  представник обласної організації Спілки офіцерів України

Воронін Володимир Миколайович  – представник обласної громадської організації «Захист прав споживачів»

Дутка  Ігор Степанович –   представник обласного відділення  «Асоціація платників податків України»

Чорна  Ірина  Михайлівна  – представник обласної організації «Самооборона Тернопільщини»

Бобко  Володимир Олегович – заступник начальника відділу комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації

Сороколіт Віталій Іванович  – представник обласної громадської спілки “Рада бізнесу”

Мороз   Ігор Вадимович – представник районної організації «Твереза Зборівщина».

Громадська рада при обласній державній адміністрації, як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (із змінами від 14.05.2015р.)  для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради складає 35 осіб  (визначено 2 абз. пункту 7  Типового положення) і обирається на строк у два роки.
До   складу   громадської   ради   при  міністерстві,  іншому центральному   органі   виконавчої   влади   можуть   бути  обрані представники  інститутів громадянського суспільства, які провадять свою  діяльність  у  сфері, що пов’язана з діяльністю відповідного органу,  та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності, які легалізовані відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів  громадянського суспільства, які є народними депутатами України,  депутатами  Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих  рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування.
Членство в громадській раді є індивідуальним.
Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:
рішення,   прийняте   у  порядку,  встановленому  установчими документами  інституту громадянського суспільства, про делегування для  участі  в  установчих  зборах  представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
біографічна   довідка   делегованого  представника  інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові,  посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
копія  виписки  з  Єдиного  державного реєстру підприємств та організацій    та  витяг   із   статуту   (положення)   інституту громадянського  суспільства  щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
інформація    про    отримання    інститутом   громадянського суспільства  як  володільцем  бази  персональних даних його членів згоди  делегованого  ним представника на обробку його персональних даних;
інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства  (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані   програми,   друковані   видання,   подання   інститутом громадянського    суспільства    відповідному   органу   письмових обґрунтованих  пропозицій  і  зауважень  з  питань  формування  та реалізації  державної політики у відповідній сфері та інформування про  них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі,  коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності);
відомості  про місцезнаходження  та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
Заяви подаються на бланку Інституту громадянського суспільства.
Документи приймаються ініціативною групою до 25 березня 2016 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Тернопіль вул. Грушевського 8 каб. 820, з 14.00 до 17.00 год.
Телефон для довідок: тел.(0352) 52 22 52.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here