Головна Новини В «Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – економічному ліцеї №9» виплачували додаткові зарплати

В «Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – економічному ліцеї №9» виплачували додаткові зарплати

грошіФінансові інспектори у Тернопільському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей №9» виявили втрати на суму більше 160 тис. гривень

В ході ревізії встановлено, що внаслідок незаконної виплати заробітної плати за невідпрацьований час, завищення доплат, премій, надбавок установою зайво виплачено майже 75 тис. гривень. Вказане порушення призвело до зайвого перерахування єдиного соціального внеску на суму майже 28 тис. гривень.
Крім того виявлено, що кошти, утримані із заробітної плати працівників по проведених перерахунках за минулі роки, не перераховано до бюджету, а використані на оплату праці в поточному році. В результаті міський бюджет недоотримав 45 тис. гривень.
Також виявлено, що школою за рахунок коштів загального фонду покрито видатки орендарів на оплату комунальних послуг, що призвело до втрат на суму більше 12 тис. гривень.
За недотримання законодавства з фінансових питань 6 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.
Керівнику установи направлені обов’язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень, про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here