![23783504658_97b608d425_k_id34867_1300x820_650x410](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/23783504658_97b608d425_k_id34867_1300x820_650x410-640x404.jpg)
Інцидент трапився в одному з готелів міста Почаєва. До поліцейських надійшло повідомлення про те, між гостями виник конфлікт і один з них застосував зброю.
Виїхавши на місце події, поліцейські з’ясували, що один з учасників конфлікту – 29-річний житель Полтавщини застосував предмет, схожий на пістолет, здійснивши декілька пострілів спочатку в кімнаті, відтак в коридорі готелю. Поліцейські вилучили зброю та скерували на експертизу. Під час перевірки з’ясувалося, що житель Полтавшини перебуває у розшуку за вчинення майнових злочинів.
Кременецькі поліцейські інкримінують йому частину 1 статті 296 (хуліганство) та частину 1 статті 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу. Триває досудове розслідування.