![02908947](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/09/02908947-640x427.jpg)
Минулої суботи активісти Молодіжної ради м. Борщів Валентина Лукій, Юлія Гринчишин, Марійка Зубик, Інна Ониськів, Уляна Чубак, Оксана Кобилянська, Володимир Симанишин з Висічки та працівники комунального підприємства міста зібрали і повантажили на машину понад десять величезних мішків зі сміттям, позамітали прилеглу територію.
Почистили, погрунтували, побілили і розфарбували автобусну зупинку. Тепер – це справжній артоб’єкт, Звістка