Головна Новини В березні можуть оголосити наступну хвилю мобілізації

В березні можуть оголосити наступну хвилю мобілізації

Якщо тернополяни не підуть контрактниками до війська, то їх можуть забрати в армію по мобілізації.

Наступна хвиля мобілізації в Україні може бути оголошена вже в березні. Про це повідомив Олександр Турчинов.

За його словами, аби посилити професійну складову в армії, незважаючи на всі економічні проблеми, українська влада пішла на значне збільшення оборонного бюджету в 2016 році. «Мінімум 7 тис. – це контрактник, який потрапляє на позицію рядового солдата. Це той мінімум, який у ЗСУ і Нацгвардії повинні отримувати ті, хто підписує контракт. А ті, хто служить в зоні проведення АТО, хто бере участь в бойових діях, повинні отримувати ще й додаткові надбавки», – сказав О.Турчинов.

За його словами, саме такі кроки  сприяли різкому збільшенню кількості бажаючих підписати контракт.

«У нас березень є контрольним місяцем для прийняття рішення по мобілізації. Якщо ми побачимо, що зростання кількості контрактників відбувається достатньою мірою, щоб забезпечити на необхідному рівні чисельність нашої армії, ми не поспішатимемо з мобілізацією і будемо використовувати її в якості резерву на випадок активізації агресії з боку Росії» , – пояснив секретар РНБО України.

Він також нагадав, що ще одним резервом є призов на строкову службу до армії. «Додатковий резерв, який у нас є – це також наші призовники, молодь, яка призивається на строкову службу до армії. Але тут є чітка установка – призовники не служать у зоні проведення АТО. Генштаб і Міноборони чітко цього принципу дотримуються», – сказав секретар РНБО України.

При цьому він запевнив, що демобілізація відбудеться у точно встановлені терміни. «Наше завдання – щоб більшість демобілізованих бійців замінили професіонали, тим самим підсилюючи, а не зменшуючи бойовий потенціал нашої армії», – резюмував О.Турчинов.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here