Головна Новини В Байківцях пияки ще довго будуть їсти сніг (фото)

В Байківцях пияки ще довго будуть їсти сніг (фото)

Сімейний бізнес вирішили організувати двоє жителів села Байківці Тернопільського району. Батько із сином переобладнали власне помешкання в підпільний цех із виготовлення самогону. Діяльність гуральні припинили працівники міліції.

До співробітників Тернопільського райвідділу міліції за допомогою звернулася жителька села Байківці. Жінка бідкалася, що її чоловік постійно приходить додому напідпитку, а винні в цьому двоє односельчан, що у власному помешканні організували підпільну гуральню. Правоохоронці вирішили перевірити отриману інформацію.

Як розповів начальник Тернопільського райвідділу міліції Руслан Балик, незаконний бізнес організували батько з сином. У сімейну справу чоловіки вклали чимало зусиль, довелось добряче попрацювати аби організувати все як слід. Виробництво міцного напою було повністю автоматизоване та вимагало мінімального втручання людини. Чоловіки лише стежили, щоб в апараті завжди була свіжа закваска. Брага викисала у величезних сорокалітрових каструлях, на кожній з яких була помітка із датою завершення процесу бродіння.

Готовий продукт розливали у пластикові пляшки. Далі, сивуха надходила до споживачів. За двохлітрову пляшку домашньої самогонки клієнти викладали з власних кишень по тридцять шість гривень. Щоб задовольнити бажання усіх покупців, хміль розливали і в тару менших об’ємів. Любителів оковитої ніколи не бракувало, тож справи йшли вдало. Але поки «бізнесмени» заробляли гроші, їх клієнти втрачали здоров’я.
Крапку в підпільній справі поставили міліціонери. В оселі гуральників-самоучок правоохоронці виявили чимало сировини для самогоноваріння: декілька упаковок спиртових дріжджів, близько десятка мішків цукру, а також порожні пластикові пляшки готові до розливу оковитої.

Було вилучено майже тисячу літрів браги та п’ятдесят літрів самогонки. За виготовлення та продаж міцних напоїв чоловіків буде притягнуто до відповідальності за статтею 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here