Головна Новини Вічна пам’ять Сергію Іллічу Юрію

Вічна пам’ять Сергію Іллічу Юрію

   Голова Тернопільської обласної ради, увесь депутатський корпус з глибоким сумом висловлюють своє співчуття рідним та близьким, колегам, друзям, з приводу важкої втрати – передчасної смерті ректора Тернопільського національного економічного університету, доктора економічних наук Сергія Ілліча Юрія.

Сергій Ілліч був прикладом високої фахової підготовки, відповідальності та відданості справі – розвитку та вдосконалення вітчизняної вищої школи та науки. Його професійні якості та особисті чесноти здобули заслужене визнання та повагу колег.

Раптово обірвалося життя справжнього патріота України та рідного краю, мудрого керівника і педагога, надій­ного товариша. У ці скорботні дні ми висловлюємо щирі співчуття та поділяємо біль непоправної втрати рідних і близьких.

Вічна пам’ять Сергію Іллічу. Нехай Господь пошле йому царство небесне – голова Тернопільської обласної ради  Олексій Кайда.

В свою чергу тернополяни зможуть віддати останню шану Сергію Іллічу Юрію 12 листопада 2012 року о 16.00 годині в актовій залі Тернопільського національного економічного університету (вул. Львівська, 11).

Панахида відбудеться о 19.00 годині.

Прощання з ректором Тернопільського національного економічного університету Сергієм Іллічем Юрієм 13 листопада – о 8.00 годині в актовій залі університету.

Чин похорону відбудеться об 11.00 годині.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here