Головна Новини Віталій Цимбалюк закликав тернополян приділити свій час діткам наших Героїв

Віталій Цимбалюк закликав тернополян приділити свій час діткам наших Героїв

11009107_1423829844581372_473250634790870850_nДепутат Тернопільської міської ради Віталій Цимбалюк на своїй сторінці у Фейсбуку закликав тернополян приділити свій час, увагу і тепло дітям українських воїнів: «Я звертаюся зараз до кожного чоловіка, який зараз тут, у тилу, виховує своїх дітей. До кожної сім’ї, яка збирається на прогулянку у вихідні. Озирніться: може, поруч із Вами живе дитина, чий батько зараз захищає ваш спокій на війні або віддав своє життя за те, щоби ви мирно гуляли рідним містом. Візьміть цю дитину з собою! – подаруйте цій дитині свою увагу, ласку і тепло» – написав він.

 У понеділок Віталій Цимбалюк з друзями та їхніми дітьми запросили до спільного відпочинку Михайлика і Дмитрика Басів та їхню сестричку Кароліну з синочком Михасиком. Хлопчаки вперше в житті побачили в кінотеатрі 3D-мультик, а ще – зіграли свою першу партію у боулінг; досхочу наїлися піци та поп-корну, і на перший погляд абсолютно нічим не відрізнялися від інших дітлахів нашої величенької компанії, розповів депутат.

«Та поки малеча забавлялася, Кароліна розповіла нам, скільки горя випало на їхню сім’ю. Їхня мама померла 6 років тому від інсульту: наймолодшому Дмитрикові тоді було всього два рочки, Михайлику – п’ять… Батько залишився сам із чотирма дітьми, тож старші Павло та Кароліна по-дорослому розділили з ним догляд і виховання молодших братиків. Рік тому важка хвороба прикувала батька до ліжка. А восени Павло Бас пішов добровольцем на фронт. Як розповіла Кароліна, не міг сидіти тут, поки ТАМ воювали його друзі», – написав Віталій Цимбалюк.

Павло Бас став героєм Небесної сотні в одне із найбільших християнських свят.

Як розповіла Кароліна, ще приїхав на Новий рік у відпустку, хвилювався, чи справляється сестра із молодшими, адже у неї і своя маленька дитина на руках. А на саме Різдво, 7 січня, Павла не стало – накрило «Градами» під Маріуполем… Зараз Кароліна забрала Дмитрика і Михайлика до себе, бо живе із чоловіком у домі його батьків. За татом допомагає приглядати бабуся і мамина сестра. «Ось так і живуть, міцно тримаючись за руки, і не дозволяють собі геть «розкиснути»», – каже Віталій Цимбалюк.

Кароліна мужньо переносить на своїх тендітних плечах тягар, який їй доводиться нести щодня.

«Коли я слухав цю тендітну дівчину, оточену галасливою малечею, не міг навіть уявити, яку силу духу треба мати, щоби мужньо пережити біди, що переслідують їхню сім’ю, – пише Віталій. – Дуже цікаво було спілкуватися із хлопчиками, адже моїй донечці щойно 4 місяці, і ми з Анею ще не зіткнулися з «проблемами підростаючого покоління»… До Шевченківських днів подарували усім трьом дітлахам по «Кобзарику», адже ця книга, як і Біблія, у кожного має бути своя. Але найголовніше – це та радість, сміх, захоплення, які випромінювали ці дитячі обличчя після такого незвичайно-святкового для них дня!»

Віталій Цимбалюк закликає небайдужих: «Тернополяни, прошу, озирніться навколо: чи не живе поруч дитина, чий тато зараз ВОЮЄ… Нехай малеча пограється із Вашими дітьми, поласує із ними морозивом чи поганяє м’яча. Я знаю точно: ці діти почуваються дуже обділеними, коли бачать Ваших щасливих дітей поруч із Вами. …Наші Герої повернуться, дай Боже, з війни, і навряд чи скажуть Вам недоброго, бо вони нікого і ні про що не просили. А от рубці на маленьких сердечках їхніх дітей залишаться назавжди. Батьки-воїни суворо промовчать, але чи Бог простить кожному з нас цю байдужість?»

3 КОМЕНТАРІ

  1. Однозначно вчинок справжнього батька подарувати цим дітлахам-Героя України такий радісний день та по Кобзарику до Шевченківських днів.

  2. Депутат молодець, дітям потрібно приділяти увагу тимбільще якщо діти наших захисників героїв!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here