Головна Новини Віталій Цимбалюк допомагає армії і готується воювати?

Віталій Цимбалюк допомагає армії і готується воювати?

Цікавий пост з’явився вчора на сторінці відомого тернополянина, телеведучого Сергія Притули у Facebook, пище За Збручем

Текст наступний – «Волонтерські посиденьки:). Звів до гурту тернопільських і київських. Віталік Цимбалюк з Тернополя підсобив грішми, за які ми прикупимо джип, який чекає на базі у Юрий Степаныч, який Oleg Braslavskyi перекине хлопцям з розвідки 128 гірсько-піхотної бригади! Всім велике дякую!».

На фото під постом бачимо серед волонтерів, поруч із Притулою, і самого депутата Тернопільської міськради Віталія Цимбалюка у …військовій формі! До речі, ще раніше просочилася інформація, начебто він проходить бойовий вишкіл  в одному з батальйонів. Якщо це справді так, то В. Цимбалюк стане першим депутатом міської ради Тернополя, який отримає професійні військові навички, необхідні нині кожному свідомому українцю.

IMG_2790

11 КОМЕНТАРІ

  1. таки багатьох змінила війна в країні у кращу сторону. Віталій тому приклад: залишив регіоналів ше до скинення Яника, відстоював інтереси тернополян свого округу в міськраді,тепер помагає в АТО…

  2. ше від Притули таке чекала, але від Цимбалюка? але добре, якщо одумався, всі ми не без гріха. головне – зараз підтримувати один одного коли ворог напав

  3. якраз нині прочитав в фейсбуці Притули, що купили вже ту машину і везуть хлопцям! молодці тернополяни,шо допомагаєте армії, незалежно чи ви шоумени чи політики (хоч і колишні регіонали)

  4. От це справжні українці. В біді один одному допомагають і підтримують. Притула тільки з перевіреними людьми працює

  5. Головне, щоб зараз на Цимбалюка “добродії” всякі болота не лили, а то в нас вміють бажання робити добро відбивати

  6. Перший і певне шо останній депутат, решта в нашій міській раді тільки думають, як вспіти кишені набити

  7. Хлопці молодці,честь Вам всім І слава. Самі пішли захищати Україну і приналежність до будь якої із партій немає ніякого значення, всюди є справжні патріоти це головне. Добре що ми в такий важкий час можемо об’єднатися задля спільної справи – захисту своєї Держави. А щодо пана Віталія та Ви молодець. А перемога за всіма такими сміливими людьми. Успіху і удачі.

  8. От який молодець депутат з нашого округу пан Віталій, ми не помилилися з вибором. Він завжди допомагав людям, а тепер допомагає нашим воякам відстояти НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ. Ми пишаємося таким депутатом як Ви – ВІТАЛІЮ.

  9. скільки компліментів Віталію тут 🙂 А от я розцінюю його тільки як депутата від округу,а не партії. Його ж жителі конкретних вулиць вибирали,от і допомагає він їм в першу чергу,а тепер вже і воїнам в АТО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here