Головна Новини Віталій Максимов підписав меморандум про співпрацю з рухом ЧЕСНО

Віталій Максимов підписав меморандум про співпрацю з рухом ЧЕСНО

imageСьогодні, 1 жовтня, кандидат в народні депутати України по тернопільському округу, само висуванець Віталій Максимов підписав Меморандум про співпрацю з представником Громадського Руху «Чесно» у Тернополі Іваном Омеляном.

Відтак кандидат взяв на себе зобов’язання продемонструвати свою відкритість перед виборцями та оприлюднити на власному сайті і надати для аналізу учасникам Руху ЧЕСНО повну автобіографію, відкрити майнову декларацію за 2013 рік, оприлюднити проміжний звіт про надходження коштів виборчого фонду кандидата та їх використання в рамках виборів та інформацію про джерела коштів, використаних для формування виборчої застави кандидата.

«Однією із ключових умов «перезавантаження» парламенту є прозорість діяльності нових претендентів на депутатський мандат, – переконаний Віталій Максимов. – Тому, вважаю, Меморандум про співпрацю, запропонований кожному кандидатові в депутати, стане так званим детектором чесності. Про тих, хто відмовиться підписувати документ, можна буде робити відповідні висновки».

Також, підписавши Меморандум, Віталій Максимов зобов’язався дотримуватись вимог «доброчесності», а саме:
1. Голосувати у сесійній залі ВРУ виключно персонально.
2. Належним чином відвідувати сесійні засідання та засідання комітетів ВРУ.
3. Зберігати політичну позицію відповідно до волевиявлення виборців.
4. Дотримуватися вимог законодавства щодо захисту прав людини та норм антикорупційного законодавства.
5. Оприлюднити на власній сторінці на офіційному сайті ВРУ повний список помічників-консультантів та адреси офіційних громадських приймалень депутата.

3 КОМЕНТАРІ

  1. пане Рок, я так розумію, ви не знаєте Максимова особисто. Бо якби, були знайомі із ним, то б замітили, що ця людина є розуммною, чесною, та працювитою. тож купити, якісь звання він точно не міг.

  2. Згодна, Віталій Максимов дуже толкова людина. Настав час, щоб голосувати мудро, і очистити Тернопіль від коріпціонерів свободівців

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here