Головна Новини Віталій Максимов: Гелетей уже давно мав бути звільнений!

Віталій Максимов: Гелетей уже давно мав бути звільнений!

 

загруженное (1)«Звільнення міністра оборони України Валерія Гелетея було очікуваним. Адже в часі воєнних дій на такій посаді мав би бути професіонал, а не людина, яка навіть не служила в армії», – переконаний кандидат- самовисуванець в народні депутати України по виборчому округу No163 Віталій Максимов.

За його словами, про необхідність змінити кадрову політику в державі він говорив давно.

«На зустрічах із тернополянами, у пресі чи на телебаченні я завжди відкрито критикував Гелетея як міністра, адже вважаю, що він не дотягує до потрібного фахового рівня, – наголосив Віталій Максимов. – Я не переставатиму повторювати, що призначення на посади, а особливо ті, що стосуються безпеки людей, повинні відбуватися не за квотним принципом, а за жорсткими критеріями. Претендент повинен бути професіоналом, його громадянська позиція під час Революції Гідності мала бути проукраїнською, він не повинен бути причетним до корупційних схем та не обіймати керівних посад під час режиму Януковича».

Нагадаємо, вчора, 12 вересня, Президент Петро Порошенко задовільнив рапорт про відставку Міністра оборони Валерія Гелетея, який той подав.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here