Головна Новини «Вірю, через 900 років ваше місто й далі процвітатиме», – Микола Люшняк...

«Вірю, через 900 років ваше місто й далі процвітатиме», – Микола Люшняк у День Теребовлі

Масштабним триденним святкуванням відзначився 921 День міста у Теребовлі, який відбувався минулих вихідних впродовж 6-8 липня у центрі Теребовлянської об’єднаної громади.

Вперше до ОТГ завітав відомий український гурт «Плач Єремії», вдруге в Теребовля встановили рекорд – з купальського зілля сплетено найбільший вінок завдовжки в 225 метрів. Також під час відзначення Дня міста гості могли насолодитись українським кіном під відкритим небом, відвідати ярмаркове містечко «На березі Гнізни» чи потемки в супроводі князя Василька подолати замкову гору та дізнатись історію славного краю.

Аби привітати громаду та жителів Теребовлі з 921-річчям на святкування завітав і народний депутат з Тернопільщини Микола Люшняк.

– З моменту свого заснування за 9-ти столітню історію Теребовля чимало зазнала та побачила. Проте неправильно, якщо ми говоритимемо лише про минувшину, адже сьогодні ваше місто, яке є центром чудової об’єднаної громади, продовжує будувати та збагачувати як свою історію, так і своє сьогодення. Більше того, я переконаний, завдяки активній та ініціативні молоді, бажанню жителів рости й розвиватись, новому керівництву та адміністративному устрою, вже тут, на місцях, Ви зможете забезпечити й гоже майбутнє своїй громаді. Вітаю із 921-им Днем міста, Теребовле! Вірю, що і через наступні 900 років це красиве місто процвітатиме та квітнутиме, – звернувся із привітальним словом Микола Люшняк.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here