Головна Новини Вінницькі поліцейські здавали кров для постраждалих у ДТП жителів Тернопільщини

Вінницькі поліцейські здавали кров для постраждалих у ДТП жителів Тернопільщини

21 серпня до Вінницької обласної станції переливання кров прийшов десяток місцевих жителів. Небайдужі люди здали кров для порятунку  мешканця Тернопільської області  Павла Недзельського. 19 серпня він, та ще семеро тернопільчан, потрапили в ДТП на Вінницькій окружній.

«Двоє чоловіків у важкому стані. За їх життя боролися та борються лікарі вінницької лікарні. Щоб врятувати Павла, знадобилася кров 15 донорів. Ми у вашому місті нікого не знаємо. Й гадки не мали, що робити. Але так сталося, що люди дізналися про нашу проблему. І пішли до станції переливання крові допомогти Павлу. Ми всім дуже вдячні», – розповіла Катерина Недзельська, вона також постраждала у цій ДТП, пише Вінниця Інфо

Серед бажаючих здати кров для постраждалого тернопільчанина половина – працівники Патрульної поліції Вінницької області.

«Ми почули, що постраждалим необхідна допомога. Шестеро наших працівників виявили бажання стати донорами», – повідомила Тетяна Фіщук, керівник прес-служби Патрульної поліції Вінницької області.

Наразі потреба у донорах ще залишається. До операції готують ще одного постраждалого у аварії Василя Борщика.

Зауважимо, стати донором можуть громадяни України віком від 18 до 60 років, які не хворіють вірусними гепатитами, ВІЛ/СНІД, туберкульозом (інші примітки на фото) . З собою мати паспорт.   Вінницька обласна станція переливання крові знаходиться по вулиці Пирогова, 48. Працює з 8 до 14:30 години.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here