Головна Новини Віктор Павлік довів українців до сліз: онкохворий син у лікарні, постійно молимося

Віктор Павлік довів українців до сліз: онкохворий син у лікарні, постійно молимося

Співак із Тернопільщини Віктор Павлік, син якого вже близько чотирьох місяців бореться з саркомою хребців, звернувся до шанувальників із несподіваним повідомленням.

Відповідне звернення співак озвучив у ефірі “Сніданку з 1+1”.

Артист повідомив, що наразі стан 19-річного сина Павла, якому була проведена операція в інституті нейрохірургії, вже набагато кращий.

“Дякую всім людям, які молилися, які підтримували, ми лікуємося у нас все йде на покращення, аналізи все краще і краще. Проходимо хіміотерапію. Слава Богу за все, дуже відчувається Ваша підтримка”, – повідомив Павлік.

Окрім того артист додав, що подальше лікування планувалося в Ізраїлі, однак Павло категорично був проти їхати за кордон, тому зараз перебуває в Києві в інституті онкології. Завдяки небайдужості та підтримці людей, сім’я має можливість продовжувати лікування, хоч Павлік вже і припинив збір коштів.

“Як кажуть не май 100 рублів, а май 100 друзів і в даному випадку я думаю, що те що в мене є стільки друзів по всій планеті по всій землі – це є дуже-дуже приємно. Спасибі Вам велике. Будьте благословенні і слава Богу, слава Україні”, – резюмував співак.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here