![2892a2b2f4c7a6eeb1af0bdbfb6ec118_XL](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/2892a2b2f4c7a6eeb1af0bdbfb6ec118_XL-640x426.jpg)
Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук вручив відзнаку «Почесний громадянин Тернопільської області» біатлоністу Дмитру Підручному.
Нагадаємо, що обласна рада, розглянувши подання постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, враховуючи визначену рішенням президії Тернопільської обласної ради кандидатуру уродженця Тернопільської області Підручного Дмитра Володимировича на присвоєння звання «Почесний громадянин Тернопільської області», керуючись положенням про обласну відзнаку – звання «Почесний громадянин Тернопільської області», вирішила:
«За визначні досягнення в спорті, значний вклад у популяризацію біатлону присвоїти звання «Почесний громадянин Тернопільської області» уродженцю Тернопільської області Підручному Дмитру Володимировичу з врученням нагрудного знака «Почесний громадянин Тернопільської області» і відповідного посвідчення та виплатою одноразової грошової винагороди у розмірі десяти мінімальних заробітних плат».
Віктор Овчарук подякував спортсмену від усього краю за високі досягнення, виявлену силу волі та наполегливість.