Головна Новини Військовослужбові ЗС України Чортківського гарнізону врятували життя шестимісячної дитини

Військовослужбові ЗС України Чортківського гарнізону врятували життя шестимісячної дитини

На Тернопільщині військовослужбовці української армії за станом на 18 грудня вже третю добу поспіль продовжують роботи з розчищення доріг місцевого та обласного значення від снігових заметів. Зокрема, важка військова техніка (БАТ, ІПМ, ПМЗ) та трактори працюють на території Борщівського, Кременецького, Бучацького, Зборівського та Бережанського районів про це повідомили у  Західному регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України

У ніч на понеділок 17 грудня військовослужбовці Чортківськог о гарнізону спасли життя піврічної дитини. На автомобільній дорозі Дуліби-Бучач неподалік траси Тернопіль-Івано-Франківськ, було заблоковано автомобіль карети швидкої допомоги, яка за викликом прямувала до населеного пункту Дуліби, для надання невідкладної допомоги шестимісячному хлопчику Дмитру Крілю з приступом астми.

У зазначений район, на допомогу кареті швидкої допомоги прибула група військовослужбовців бази зберігання озброєння Повітряних Сил ЗС України, під керівництвом начальника Чортківського гарнізону — районного військового комісара полковника Леоніда Підручного на спеціальній техніці ІМР-2М (інженерна машина розгороджувальна). Практично 18 кіл ометрів бездоріжжя засипаного снігом було розчищено в найкоротший період, завдяки чому карета швидкої допомоги вчасно доставила хвору дитину до районної лікарні населеного пункту Бучач. Сьогодні хлопчик знаходиться в реанімації, стан здоров’я – стабільний.

За словами начальника головного управління МНС та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи у Тернопільській області генерал-майора Евгена Лукавого, оперативні та професійні дії військовослужбовців Чортківського гарнізону практично спасли життя маленького хлопчика.

Снігові замети тієї ночі, окрім військового комісара Чортківського районного військкомату, розгортали заступник ком андира бази зберігання озброєння Повітряних Сил ЗС України з виховної роботи майор Тарас Хруняк, начальник інженерної служби цієї військової частини капітан Олександр Лоцкалюк та два контрактники — старший солдат Микола Львівський і солдат Віталій Граблюк.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here