Головна Новини Військовий комісар Тернопільської області вимагав хабар за кар’єрний ріст підлеглого

Військовий комісар Тернопільської області вимагав хабар за кар’єрний ріст підлеглого

П’ять годин тривали слідчі дії в Тернопільському обласному військовому комісаріаті 18 жовтня. Стосувалися вони військового комісара області полковника Володимира Катинського. Проводили слідчі дії представники військової прокуратури Західного регіону, військової прокуратури Тернопільського гарнізону та Служби безпеки України в Тернопільській області. Про це під час брифінгу 19 жовтня повідомив тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара ТОВК Олександр Скумбрій.

«18 жовтня близько 19.00 в ТОВК проводились слідчі дії групою осіб правоохоронних органів, – розповів Олександр Скумбрій. – Інформація щодо проведення слідчих дій наступна: військова прокуратура Західного регіону України до єдиного реєстру досудових розслідувань внесла дані про кримінальне правопорушення за частиною третьою статті 368 ККУ – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Слідчі дії закінчилися близько 24 години ночі. Слідчі дії проводились відносно військового комісара ТОВК полковника Володимира Катинського. На даний час він дає пояснення військовій прокуратурі Тернопільського гарнізону. Рішенням командуючого оперативного командування «Захід», із 19 жовтня я приступив до виконання тимчасово виконуючого обов’язки військового комісара ТОВК.».

За повідомленням Служби безпеки України в Тернопільській області обласний військовий комісар вимагав від свого підлеглого 280 тисяч гривень за сприяння у призначенні на керівну посаду. Правоохоронці затримали полковника у робочому кабінеті під час отримання ним частини обіцяної «винагороди» у розмірі 66 тисяч гривень. Вирішується питання стосовно повідомлення військовому комісару про підозру та обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

n_2082_25876586

1 коментар

  1. От за таких продажних шкур на чолі з головкомандуючим, Україна вже два з половиною роки хоронить кращих синів і втратила частину своєї території. Розжалувати і посадити падлу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here