Головна Новини Військовий комісар “віщує” сьому хвилю мобілізації – specially for Тернопільщина

Військовий комісар “віщує” сьому хвилю мобілізації – specially for Тернопільщина

арміяМенш як чверть від необхідного – такі поки що результати шостої черги мобілізації у Тернопільській області. Кликати українців до війська за шостою хвилею почали ще з 19 червня, втім на Тернопільщині за понад місяць часу план мобілізації вдалося виконати всього на 23 відсотки. Гіршими за Тернопільську область у цьому плані залишаються Закарпатська і Чернівецька області. Якщо шоста черга часткової мобілізації так і триватиме, то не обійдеться без сьомої черги, вважають у Тернопільському обласному військкоматі.

– Якщо буде виконання такого планового завдання, то без сьомої ми не обійдемось, тому що ви розумієте, що людей треба міняти на сьогоднішній день, – розповідає військовий комісар Тернопільського обласного військкомату Володимир Катинський.

В Тернопільській області досі шукається 32 тисячі військовозобов’язаних людей, які мали б, але не приходять у військкомат, передає ТВ-4.

– Ви розумієте, що понад 1000 наших співвітчизників з Тернопільщини знаходяться в зоні антитерористичної операції. Їх треба замінити, провести заміну. З трошки більшою кількістю яка визначена. Тому щоб потім не було колапса в середині області, що хлопці прийдуть, їх всеодно поміняють, і потім будуть питати кожного, голову сільської ради, голову районної адміністрації, голову районної ради, тому що вони прийдуть до виборів, своїх керівників підприємств і установ, що ж ви шановні не провели нам заміну? – говорить Володимир Катинський.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here