Головна Новини Військова амуніція з Іспанії уже в Тернополі

Військова амуніція з Іспанії уже в Тернополі

Відомий тернопільський підприємець Олександр Кравчук привіз для наших захисників військову амуніцію.

Зокрема, захисні шоломи та сучасні бронежелети і, такі необхідні на передовій, рації, отримали бійці ЗСУ, тернопільської тероборони та полку Азов в Запоріжжі. Як зазначив сам Олександр це є захисна амуніція натівського взірця, витримує калібр 7.62 і вагою менше 3кг.

«Кошти у сумі 100 000 євро на це надало подружжя з Тернополя які зараз мешкають в Іспанії Віталій Рущинський та Надія Пацула, котрі регулярно, щотижня відправляють допомогу в Україну наближаючи нашу з вами перемогу. Також, щонеділі вони організовують автопробіги, щоб іспанці розуміли, що ця війна не десь далеко, а тут поруч, у Європі», – зазначив Олександр Кравчук.

Роман Мамонт з батальйону ТОР вже пересвідчився у високій якості переданої амуніції і зазначив, що це саме те, що необхідно хлопцям щоб чимшвидше прогнати ворога з нашої землі та просив передати подяку тим людям, Віталію та Надії, що організували цю допомогу.

«Також хочу подякувати нашим збройним силам за те, що знищують ворожу путінську наволоч у всіх куточках нашої Батьківшини, – все буде Україна», – додав Олександр Кравчук