Головна Новини Від сьогодні можна купити квиток на відкриття стадіону Арена Львів

Від сьогодні можна купити квиток на відкриття стадіону Арена Львів

На відкриття стадіону Арена Львів, яке відбудеться 29 жовтня 2011 року, поширять близько 31 000 запрошень. Причому, більше 3000 із них – надійдуть у вільний продаж, повідомляє Інформаційний центр Україна-2012.

75% цих квитків будуть коштувати 400 гривень. Ще 800 перепусток будуть продавати по 350 гривень. Володарі квитків, придбаних за гроші, будуть сидіти на місцях із гарною оглядовістю на західній трибуні стадіону. Продаж 3 тисяч квитків розпочався сьогодні, у середу, 19 жовтня на сайті www.kvytky.ua і в касах міста.

У центрі Львова його гості і жителі зможуть придбати перепустки на відкриття в касі Інформаційний центр, що розташована на Галицькій площі. Вона працюватиме з 10 до 20 годин в усі дні тижня. Ще один пункт продажу квитків – каса в магазині Ringoo, за адресою вул. Княгині Ольги, 106.

Крім того, близько 500 місць будуть призначені для представників медіа, 240 – для Федерації футболу України, національної збірної України, а також клубів Прем’єр-ліги.

Спонсори урочистого відкриття для власного розповсюдження отримають 6000 запрошень, ще стільки ж перепусток надійдуть у регіони, переважно Західної України. Всі облдержадміністрації зможуть розподілити запрошення серед працівників апарату, свої квитки повинні отримати також студенти, школярі, медики, вчителі.

Для себе, а також своїх рідних отримають запрошення на відкриття і волонтери, які будуть організовувати церемонію. Для них виділено 4000 перепусток.
Ще 5000 запрошень будуть розподілені серед студентів та старшокласників львівських навчальних закладів. Ці пропуски у п’ятницю, 21 жовтня, надійдуть у Львівську ОДА, а з понеділка, 24 жовтня, квитки повинні поширитися по ВНЗ Львова.

Близько 4 000 квитків отримають також будівельники та інші працівники стадіону, які залучені до будівництва об’єкта.

Таким чином, як і на церемонію відкриття НСК Олімпійський, 90% перепусток будуть поширені серед пересічних громадян, насамперед мешканців Львова, на безоплатній основі.

Раніше мер Львова Андрій Садовий заявляв, що квитки на відкриття Арени Львів у вільний продаж не надійдуть.
СПОРТ bigmir)net

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here