Головна Новини Відомого забудівника з Тернополя Ігоря Гуду нагородив головнокомандувач ЗСУ Залужний

Відомого забудівника з Тернополя Ігоря Гуду нагородив головнокомандувач ЗСУ Залужний

Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України Генерала Валерія Залужного від 03.05.2023 року № 936  Почесним нагрудним Знаком «За сприяння війську» нагороджений Гуда Ігор Богданович.

З перших днів повномасштабної війни в Україні, керівник Благодійний фонд Ігоря Гуди «Твори добро» та голова Ради директорів Компанії Креатор-Буд Ігор Гуда зі своєю командою підтримує українських військових, передаючи на фронт автомобілі, тепловізори, бронежилети, необхідну військову амуніцію, медичне обладнання, ліки, одяг, продукти харчування та все необхідне для того, аби допомогти нашим Героям у боротьбі з ворогом на передовій.

– Щиро дякую Головнокомандувачу Збройних Сил України за високу нагороду. Цей почесний знак від Валерія Залужного «За сприяння війську» є подякою для всієї моєї команди, яка невтомно працює на волонтерському фронті від початку війни в Україні. Допомога і сприяння нашим Героям у боротьбі за нашу Незалежність і Державу – це обов’язок кожного Громадянина, –  подякував Ігор Гуда, керівник благодійного фонду «Твори Добро» та голова ради директорів компанії «Креатор-Буд