Головна Новини Відомий спортсмен більше не представлятиме Тернопільщину

Відомий спортсмен більше не представлятиме Тернопільщину

Уродженець Бучаччини, легкоатлет Іван Стребков на змаганнях з 2022 року представлятиме Київську область.

Про це він повідомив у Фейсбук.

“Було б весело, якби не було так сумно. Наприкінці 2021 року прийняв однозначне рішення змінити область. Причина досить банальна – гроші. Для розуміння ситуації, базове фінансування легкоатлета рівня літнього Чемпіона України серед дорослих в Тернопільській області – дуже маленьке. Все розумію, по фінансових можливостях, Тернопільщина не багата, але рідна для мене область – тут я становився як спортсмен. Проте, є така штука як обласна стипендія, яку вкотре призначають будь-кому, тільки не Стребкову. Нажаль, як би то мало бути, кількість зароблених очок і перемога в змаганнях відповідного статусу не є для таких рішень належним показником і вважаю, що серед легкоатлетів, після моєї дружини, був єдиним кандидатом на її призначення. Не мені розповідати про фінансову підтримку спортсмена який відстоює честь області, всі розумні люди, прекрасно знають що результат – не малі фінансові витрати. Моє питання стосуються членів комісії.

В душі, напевно, ви відчуваєте що подібні рішення не відповідають поняттю чесності, а якщо все ок, то просто не компетентні в питаннях спортивних результатів.

Отож підведу невеличкий підсумок. В 2007 році я здобув першу для Тернопільської області медаль юнацького Чемпіонату України і напротязі 15-ти! років виступів за Тернопільщину щороку ставав переможцем або призером Чемпіонатів України в різних вікових категоріях на відкритому повітрі, в приміщенні, кросі. По собі залишу рекорди області в бігу на 800, 1500, і 3000м в приміщенні та 5000, 10 000м і напівмарафоні на вулиці.

А також, подяку людям які мені в цьому допомагали і сприяли : Перший тренер – Борейко М.М. та Борейко Т.М. Тренер – Степанюк О.І. Тренер – Чуба І.В.Колишній Ректор ТНЕУ – Юрій С.І. Колишній декан Факультет фіз. вих. ТНПУ – Омельяненко В.Г. Ректор ТНПУ Буяк Б.Б. Завуч ШВСМ Марфіян Н.М. Лікар спортивного мед.диспансера Марків О.М. Кращому журналісту Тернопільщини – Дікальчуку Б.І. І величезній армії шанувальників, знавців легкої атлетики, друзів та знайомих!Вибачте, якщо когось забув згадати. Така історія. З 2022 року на Всеукраїнських змаганнях представлятиму Київську область.” – написав Ivan Strebkov