Головна Новини Відверта розповідь воїна АТО з Тернопільщини про життя після війни (Відео)

Відверта розповідь воїна АТО з Тернопільщини про життя після війни (Відео)

Пройти війну і продовжити жити. Бережанець Олег Поливко одним із перших потрапив на передову і побачив, що таке війна на Сході. З того часу пройшло вже шість років. Чоловік пригадує, у день коли йому принесли повістку, без вагань і роздумів почав готуватись до служби. Свою історію ветеран АТО розповів знімальній групі Т1 Новини.

Олег Поливко народився і виріс у Бережанах. До початку воєнних дій на Сході він працював на пошті і займався буденними справами. Шість років тому у серпні чоловікові принесли повістку. Той день Олег пам’ятає і досі. Свою історію чоловік розповів пластунам з табору “Легіон-22″.

– Приходжу з роботи і приходить два в цивільному одягнуті і два міліціонери. Спочатку подумав, може щось малий зробив, але потім сказали, що принесли мені повістку. Син ще спершу не вірив, що це правда, – каже ветеран АТО Олег Поливко.

Олег пригадує, тоді на Схід його проводжали чимало людей. Після вишколу і підготовки чоловік став гранатометником. Каже, йшов захищати країну не задумуючись.

– Стан України зрозуміло, що треба було захищати. Є такий вислів :”Ніхто крім нас”, тому я думаю, що діти в мене ще не жили, ще малі, а я вже трохи щось побачив, тому вирішив захищати Батьківщину, – додає Олег Поливко.

На війні Олег був більше року. Повертаючись додому на пам’ять брав не використані гільзи, а дитячі обереги. Ось цей браслет Олегу подарувала дівчинка з Донецька, він і досі на військовому рюкзаку. Та найбільше вражає колекція дитячих малюнків.

– Оці малюнки, які нам подарували діти на Сході, я досі зберігаю. Жодного не викинув, – пригадує ветеран АТО Олег Поливко.

Пластуни Олег і Володимир вражені. Кажуть, такі зустрічі є пізнавальними і дають більше розуміння про те, що насправді відбувається на Сході.

– Мене цікавило власне в таких людях, от приходить повістка і які у них емоції, відчуття, тому що розумієш зразу, що це ризик. у тебе сім’я. діти і тут тобі треба збиратись і виїжджати. Мене дуже вразило. приємно здивувало, коли Олег сказав, що він спокійно до цього поставився і був свідомий, – каже учасник табору “Легіон-22”, 69-й курінь ім. Богдана Хмельницького Володимир Чернюк.

– Взагалі дуже цікаво проводити такі бесіди, оскільки мені цікаві історії з фронту. Тобто завжди цікаво дізнаватись щось нове. І це не порівняється, якщо дивитись новини про АТО, а поспілкуватись безпосередньо з учасником тих подій, – додає учасник табору “Легіон-22”, 69-й курінь ім. Богдана Хмельницького Олег Гудзоватий.

Зараз Олег Поливко не працює, чоловік змушений їхати на роботу за кордон. У рідних Бережанах він ще й знаний філателіст. У його колекції більше 33 тисяч поштових марок, а ще йому вдалося упорядкувати омріяний збірник “Художні немарковані конверти України”. Чоловік наголошує, якщо йому доведеться знову захищати Україну, він погодиться без вагань.

Сергій Балуцький, Віталій Куземко, Павло Верхолюк, Т1 Новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here